Fotografia Kielce

Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.

Ansel Adams (1902 – 1984)

 

Fotowydruki Kielce
FOTOWYDRUKI
druki wystawowe
druki archiwalne
o trwałości do 200 lat

więcej..

Fototapety Kielce
FOTOTAPETY
atrakcyjny sposób ożywienia każdego wnętrza

więcej..

Wydruk na płótnie Kielce
PŁÓTNA
wodoodporny wydruk
na płótnie Canvas
o gramaturze 300g

więcej..

Roll-up'y i stojaki Kielce
ROLL-UPY
idealne do prezentacji
na targach i w punktach sprzedaży

więcej..

Wydruki wielkoformatowe Kielce

Twoje zdjęcia
w nowym wymiarze!

 

Teraz możesz powiększyć i wydrukować:

 • w rozmiarze nawet 100 cm x 150 cm,
 • na płótnie,
 • na fotograficznych papierach barytowych,
 • na papierach szlachetnych typu fine art (papiery błyszczące, matowe, perłowe, samoprzylepne, folie do podświetlenia i wiele innych).

Trwałość wydruków to nawet 200 lat!

Wydrukujemy dla Ciebie każde zdjęcie!

 

Studio Inkjet Printing

Wydruk fotograficzny KielceNależymy do sieci STUDIO INKJET PRINTING. STUDIO INKJET PRINTING to ogólnopolska sieć profesjonalnych studiów fotograficznych wykonujących wydruki fotograficzne w średnim i w dużym formacie. Wydruki w systemie STUDIO INKJET PRINTING to niespotykana wcześniej fotograficzna jakość wydruków.

Punkty usługowe sieci STUDIO INKJET PRINTING oferują wydruki zarówno dla fotoamatorów jak i najbardziej wymagających profesjonalistów. Wydruki z STUDIO INKJET PRINTING to gwarancja jakości, trwałości i powtarzalności.

Wszystkie punkty usługowe STUDIO INKJET PRINTING drukują w oparciu o media ILFORD, FOMEI, HARMAN oraz HARMAN by Hahnemühle, tusze EPSON ULTRACHROME i drukarkę EPSON STYLUS PRO.

 

Pewność

To, co daje Ci pewność jakości i trwałości wydruków w STUDIO INKJET PRINTING, to profesjonalne dopasowanie trzech oryginalnych elementów tworzących system STUDIO INKJET PRINTING:

 • Media ILFORD, FOMEI, HARMAN oraz HARMAN by Hahnemühle, to najwyższej jakości, wykonane w najnowszej technologii mikroceramicznej papiery, folie, płótna, płyty kaszerowane. Tylko oryginalne media gwarantują, że Twój wydruk będzie trwały i nie zmieni kolorów przez kilkadziesiąt a nawet kilkaset lat! Nasze media mikroceramiczne posiadają obustronne krycie specjalną warstwą, która zabezpiecza wydruk przed szkodliwym wpływem wilgoci i gazów.
 • Pigmentowe tusze EPSON ULTRACHROME K3 / VM / HDR to tusze stosowane w profesjonalnych drukarkach wielkoformatowych. Największymi zaletami tuszy pigmentowych są: bardzo długa stabilność koloru i niezwykła odporność na wodę. W efekcie daje to niespotykaną do tej pory trwałość wydruków.
 • Drukarka EPSON STYLUS PRO: te drukaki to uznana jakość w wydrukach zdjęć. Wysokie rozdzielczości, sterowanie kroplą, sterowanie wielkością kropli, najwyższa precyzja, 11 kolorów.

Wszystkie punkty sieci STUDIO INKJET PRINTING w Polsce wydrukują Twoje zdjęcia, obrazy i inne w oparciu o te 3 elementy. Oryginalne media ILFORD, FOMEI, HARMAN lub HARMAN by Hahnemühle, drukarkę EPSON STYLUS PRO oraz tusze ULTRACHROME. Dzięki temu możesz bezpiecznie powierzyć nam wykonanie TWOICH wydruków.

 

Jakość wydruku

Oto niektóre cechy charakteryzujące wysokiej jakości wydruk:

 • płynne przejścia tonalne w całym zakresie,
 • szczegóły w głębokich cieniach i światłach,
 • ostry i plastyczny obraz,
 • głębokie i czyste czernie,
 • brak kolorowych dominant (zafarbów) na zdjęciach czarno – białych.

System STUDIO INKJET PRINTING został tak skalibrowany i przygotowany przez specjalistów z Ilforda aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających fotografów.

 

Trwałość wydruku

Wysoka trwałość wydruków w systemie STUDIO INKJET PRINTING to efekt połączenia atramentów EPSON ULTRACHROME oraz oryginalnych mediów ILFORD, FOMEI, HARMAN lub HARMAN by Hahnemühle:

 • papiery błysk, perła, satyna – do 100 lat,
 • płótna – do 100 lat,
 • papiery fine art – ponad 100 lat,
 • papiery barytowe – ponad 200 lat.

 

Współpracujemy z firmami:

Informujemy, że witryna www.andrzejborys.pl używa plików ciasteczek (ang. cookies), które są zapisywane w pamięci urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Dowiedz się więcej....

EU Cookie Directive Module Information